Apartmány ke krátkodobému pronájmu v Praze
E-apartment Prague
+420 603 99 1234

Info

Kdo jsme:
rezervační a ubytovací agentura poskytující a zprostředkovávající ubytování v servisovaných apartmánech po celé Praze. Dále zajišťujeme pro naše klienty transfery a další služby turistického ruchu.
V současnosti provozujeme webové stránky:

 
         E-APARTMENT-PRAGUE                                                                               
   www.e-apartment-prague.com                               

 E-APARTMENT-PRAGUE                                                     

 

Rezervace: je možno uskutečnit telefonicky, emailem či vyplněným rezervačním formulářem. Host vždy musí obdržet emailem potvrzení o rezervaci, které je povinen potvrdit. Bez potvrzení či garance ze strany hosta, nemusí být rezervace platná. Vyplněním rezervačního formuláře nevzniká automaticky rezervace. V případě, že poptáváte již obsazený či někým jiným rezervovaný objekt, zašleme Vám obratem naši nabídku volných ubytovacích kapacit.

Ceny: jsou uváděny v EUR Přepočet v rezervaci na další jiné měny je pouze orientační. Při platbě v jiné měně, záleží vždy na aktuálním bankovním kurzu v den platby. Potvrzená cena v rezervaci, je také cenou konečnou. Nikdy k ní nejsou připočítávané jakékoliv další poplatky.

Platba: standardně se platba uskutečňuje při příjezdu v hotovosti nebo kreditní kartou, v některých případech (špičkové termíny, delší pobyty či skupiny apod.) je možnost, že bude vyžadována záloha / deposit (15% - 100%), garance kreditní kartou či plné předplacení pobytu kreditní kartou nebo bankovním převodem.

Storno rezervace: storno rezervace je možno uskutečnit kdykoliv emailem či telefonicky. V případě storna méně než 15 dní před příjezdem či nedojezdu, Vám může být účtován tzv. storno poplatek.

Příjezd & odjezd: hosté mohou být ubytováni nejdříve v 14:00, není-li předem domluveno jinak. Nebyla-li ubytovací doba předem sjednána jinak, host je povinen opustit do 11:00 a do této doby je povinen apartmán (pokoj) uvolnit. Neučiní - li tak, je majitel oprávněn účtovat mu pobyt za další den v plné výši. Pokud to situace však nedovoluje, je majitel objektu oprávněn uložit věci hosta na bezpečném místě. Pokud má objekt vlastní ubytovací podmínky (Ubytovací řád), jsou hosté povinni řídit se jimi a dodržovat je.

Transfer: přehled pevných cen naleznete zde. Při pobytu 5 a více nocí transfer z / na letiště (nádraží) zdarma (platné pouze u některých apartmánů).
Letiště Ruzyně je vzdáleno od centra cca 20 km (asi 30 - 40 min. min.), vlakové nádraží Hlavní nádraží je přímo v centru Prahy, nádraží Holešovice je vzdáleno od centra cca 5 km (10 - 15 min.)
Při objednání transferu (ať už zdarma či za poplatek) na Vás bude řidič čekat vždy na smluveném místě s napsaným Vaším jménem a doveze Vás přímo na místo, kde budete ubytováni. V případě jakýchkoliv problémů (zpoždění, předčasný přílet apod.), nás můžete kontaktovat na 00420 603 99 1234 a my Vám rádi pomůžeme.
Pokud máte další otázky: prosím napište nám email na info@e-apartment-prague.com či volejte na 00420 603 99 1234 a my se pokusíme Vám pomoci.

Příjemný pobyt v Praze Vám přeje
E-APARTMENT-PRAGUE


Logo

Prohlášení o soukromí