Apartmány ku krátkodobému prenájmu v Prahe
E-apartment Prague
+420 603 99 1234

Info

Kto sme:
rezervačný a ubytovacie agentúra poskytujúca a sprostredkujúce ubytovanie v servisovaných apartmánoch po celej Prahe. Ďalej zabezpečujeme pre našich klientov transfery a ďalšie služby turistického ruchu.
V súčasnosti prevádzkujeme webové stránky:

         E-APARTMENT-PRAGUE                                            FEWO PRAG                                              APPARTAMENTO PRAGA
   www.e-apartment-prague.com                               www.fewo-prag.com                                 www.appartamento-praga.com

 E-APARTMENT-PRAGUE                       FEWO PRAG                     APPARTAMENTO PRAGA         

Rezervácia: je možné uskutočniť telefonicky, emailom či vyplneným rezervačnom formulárom. Hosť vždy musí dostať emailom potvrdenie o rezervácii, ktoré je povinný potvrdiť. Bez potvrdenia či garancie zo strany hosťa, nemusí byť rezervácie platná. Vyplnením rezervačného formulára nevzniká automaticky rezervácie. V prípade, že dopytujete už obsadený či niekým iným rezervovaný objekt, zašleme Vám obratom našu ponuku voľných ubytovacích kapacít.

Ceny: sú uvádzané v EUR Prepočet v rezervácii na ďalšie iné meny je len orientačná. Pri platbe v inej mene, záleží vždy na aktuálnom bankovom kurze v deň platby. Potvrdená cena v rezervácii, je tiež cenou konečnou. Nikdy k nej nie sú pripočítavané akékoľvek ďalšie poplatky.

Platba: štandardne sa platba uskutočňuje pri príchode v hotovosti alebo kreditnou kartou, v niektorých prípadoch (špičkové termíny, dlhšie pobyty či skupiny a pod.) Je možnosť, že bude vyžadovaná záloha / deposit (15% - 100%), garancia kreditnou kartou či plné predplatenie pobytu kreditnou kartou alebo bankovým prevodom.

Storno rezervácie: storno rezervácie je možné uskutočniť kedykoľvek emailom či telefonicky. V prípade storna menej ako 15 dní pred príchodom alebo nedojezdu, Vám môže byť účtovaný tzv. Storno poplatok.

Príjazd & odchod: hostia môžu byť ubytovaní najskôr v 14:00, ak nie je vopred dohodnuté inak. Ak nebola ubytovacie doba vopred dohodnutá inak, hosť je povinný opustiť do 11:00 a do tejto doby je povinný apartmán (izba) uvoľniť. Neurobí - ak tak, je majiteľ oprávnený účtovať mu pobyt za ďalší deň v plnej výške. Ak to situácia však nedovoľuje, je majiteľ objektu oprávnený uložiť veci hosťa na bezpečnom mieste. Ak má objekt vlastné ubytovacie podmienky (Ubytovacia poriadok), sú hostia povinní riadiť sa nimi a dodržiavať ich.

Transfer: prehľad pevných cien nájdete tu. Pri pobyte 5 a viac nocí transfer z / na letisko (stanica) zdarma (platné iba u niektorých apartmánov).
Letisko Ruzyně je vzdialené od centra cca 20 km (asi 30 - 40 min. Min.), Vlaková stanica Hlavná stanica je priamo v centre Prahy a nádražie Holešovice je vzdialené od centra cca 5 km (10 - 15 min.)
Pri objednaní transferu (či už zdarma alebo za poplatok) na Vás bude vodič čakať vždy na dohodnutom mieste s napísaným Vašim menom a dovezie Vás priamo na miesto, kde budete ubytovaní. V prípade akýchkoľvek problémov (meškanie, predčasný prílet pod.), Nás môžete kontaktovať na 00420 603 99 1234 a my Vám radi pomôžeme.

Ak máte ďalšie otázky: prosím napíšte nám email na info@e-apartment-prague.com či volajte na 00420 603 99 1234 a my sa pokúsime Vám pomôcť.

Príjemný pobyt v Prahe Vám praje

E-APARTMENT-PRAGUE

Logo  Vyhlásenie o ochrane súkromia